Europos kosmetikos ir asmens priežiūros pramonės asociacija „Cosmetics Europe“ atveria Europos piliečiams kosmetikos produktų sudedamųjų dalių duomenų bazę

Europos kosmetikos ir asmens priežiūros pramonės asociacija „Cosmetics Europe“ atveria Europos piliečiams kosmetikos produktų sudedamųjų dalių duomenų bazę.
Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos „LIKOCHEMA“ iniciatyvos dėka ji tapo pasiekiama mūsų šalies vartotojams lietuvių kalba.

Skaityti daugiau...

Tikslinė higiena – žingsnis į sveikesnę Europos bendruomenę

 

Šiandien, balandžio 7 d., minint Pasaulinę sveikatos dieną, Tarptautinė muilo, ploviklių ir buitinės chemijos produktų gamintojų asociacija (A.I.S.E.). The International Soaps, Detergents and Maintenance products (A.I.S.E.) ir Tarptautinis namų higienos mokslinis forumas (the International Scientific Forum on Home Hygiene (IFH) pristato bendrą ataskaitą, kurioje pabrėžiama ypatinga higienos svarba siekiant išvengti užkrečiamųjų ligų, Tikslinės higienos praktikos populiarinimas ir tinkamas valymo priemonių ir dezinfekantų naudojimas. 

Skaityti daugiau...

"A.I.S.E. Cleaning & Hygiene Forum"

A.I.S.E. CLEANING & HYGIENE FORUM 2016

2016 metų lapkričio 30 d. Briuselis
Tema: Konkurencingumas ir ekonomikos augimas detergentų bei valymo priemonių industrijoje. Esamų galimybių panaudojimas kliūtims įveikti
Registracija: spausti čia

 

Bendradarbiavimo sutartis

 

2016 m. birželio 29 d. Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba

 

Tarptautinės Muilo, ploviklių ir namų apyvokos priemonių asociacijos A.I.S.E. 12-oji Informacinė diena

 

 


12-oje A.I.S.E. Informacinėje dienoje rengiamoje gruodžio 9d. daugiausiai dėmesio bus skirima Žiedinei Ekonomikai ploviklių ir priežiūros priemonių pramonėje, tikslingai siekiant įkvėpti tolimesnį progresą sektoriuje. A.I.S.E. pakvies keletą pranešėjų, įskaitant ir pagrindines kalbas iš P. Daniel Calleja Crespo (neseniai paskirto generaliniu DG ENVI direktoriumi), ir P. Jocelyn Blériot iš Ellen MacArthur Fondo.Iki susitikimo renginyje!

Daugiau

Kvietimas į metinį seminarą

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija LIKOCHEMA, kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus visuomenės sveikatos centru bei Valstybine ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos kviečia į VIII-ąjį seminarą:
“Kosmetikos gaminių reglamentas Nr. 1223/2009: praktinis įgyvendinimas (saugos ataskaitos rengimas, būtini tyrimai, teiginių apie gaminį taikymas, gera gamybos praktika)”,
kuris vyks 2015 m. gegužės 14 d. Vilniuje, viešbučio “Amberton” konferencijų salėje.  Seminaras skirtas kosmetikos gaminių importuotojams, platintojams, gamybos įmonėms bei kosmetikos rinkos priežiūros specialistams.

Skaityti daugiau...

Lietuvoje lankėsi Cosmetics Europe prezidentas Loïc Armand

2015 m. balandžio 9 d. Lietuvą su darbiniu vizitu aplankė Cosmetics Europe prezidentas Loïc Armand.
L. Armand susitiko su valstybinių institucijų, atsakingų už už kosmetikos gaminių rinkos priežiūrą, atstovais ir LIKOCHEMOS nariais.  Aptartos kosmetikos pramonės aktualijos ir naujienos.

Cosmetics Europe vienija 31 nacionalinę asociaciją ir 24 didžiausius kosmetikos gamintojus. LIKOCHEMA yra Cosmetics Europe narė nuo 2004 m. 2013 m. ES kosmetikos pramonėje dirbo per 1,5 mln. žmonių, o kosmetikos gaminių rinkos vertė siekia beveik 70 mlrd. EUR.

Parengtas klausimynas dėl kosmetikos teiginių atitikties

Darbo grupė, sudaryta sveikatos apsaugos ministro 2012 m. Lapkričio 7 d. įsakymu Nr. V-997 ,,Dėl 2009 m. lapkričio 30 d. Europos parlamento ir tarybos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių nuostatų įgyvendinimo” parengė klausimyną dėl kosmetikos teiginių atitikties. Šio klausimyno pagrindu kontroliuojančios institucijos vertins Lietuvoje platinamų kosmetikos gaminių teiginių atitiktį. Rekomenduojame susipažinti ir įsivertinti, ar jūsų kosmetikos produkų ženklinimas ir reklama atitinka reikalavimus.

Klausimyną galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Back to top